Biuro projektowe BKPROJEKT działa od 2006 roku. Zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, sportowego, użyteczności publicznej i innych dziedzin.

BKPROJEKT jest całkowicie skomputeryzowanym biurem w którym posługujemy się specjalistycznym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie, umożliwiającym pełną optymalizację założenia projektowego.

Nasi projektanci posiadają uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji grzewczych, ciepłowniczych, wodociągowych, wentylacyjnych, gazowych, wykonywaniu audytów energetycznych, świadectw energetycznych.

Celem istnienia naszej firmy jest przysparzanie sobie nowych Klientów, dlatego gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby każdy nasz nowy Klient stał się naszym stałym Klientem.

Jesteśmy przygotowani merytorycznie i logistycznie do zwiększenia rozmiarów naszej działalności i realizacji dużych tematów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Copyright © 2012 BKprojekt. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies
BKprojekt
DRE STUDIO Rozwiązania dla biznesu